Monter/Monterka drobnych elementów – lekka praca – atrakcyjne wynagrodzenie od 2450 zł netto!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Szukasz lekkiej pracy przy produkcji? Dobrze się czujesz w pracach manualnych? Chcesz się rozwijać i zdobywać cenne doświadczenie w branży motoryzacyjnej? Jeśli TAK! - Zapoznaj się z naszą ofertą i Aplikuj!

Zadania:

  • Montaż drobnych elementów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi.
  • prace manualne - składanie niewielkich podzespołów;
  • obsługa urządzeń automatycznych i półautomatycznych;
  • ciągła kontrola jakości produkowanych wyrobów;
  • raportowanie wielkości produkcji.

Wymagania:

  • Dokładność, sumienność;
  • zdolności manualne.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie III zmianowym;
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie - od 2400 brutto/mies.
  • umowę o pracę (początkowy okres zatrudnienia przez Adecco Poland - umowa o pracę tymczasową, następnie możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta)
  • możliwość awansu;
  • miłą atmosferę pracy,
  • dodatkowe bonusy, dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej, zniżki na zakupy on-line, bilety do kina, itp.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej (z możliwością przejścia na umowę stałą).

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: MT/2019/BSB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.