ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter - Mechanik

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Kluczowe zadania:

  • Praca na dziale montażu mechanicznego
  • Montaż podzespołów maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Montaż obudowy
  • Praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi

Wymagania:

  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami warsztatowymi
  • Dokładność, staranność i precyzja
  • Dyspozycyjność, chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie mechanika

Oferujemy:

  • Pracę w systemie jedno lub dwuzmianowym
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport
  • Przejrzysty system premiowy
  • Zielone Środy - bezpłatne owoce
  • Dodatki na Święta Bożego Narodzenia w postaci kart podarunkowych
  • Dofinansowanie szkoleń i studiów oraz kursów językowych
  • Dofinansowanie posiłków - 50% wartości posiłku
  • Bonus roczny w postaci trzynastej pensji
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz jasną ścieżkę awansu
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials