Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych fińskich Klientów – lidera w branży wind i schodów ruchomych poszukujemy osób na stanowisko: Monter – Mechanik wind

Do obowiązków na wskazanym stanowisku należą prace remontowe oraz konserwacyjne wind oraz urządzeń dźwigowych
Praca odbywa się w 2 osobowych parach roboczych

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie na okres minimum 6 miesięcy
• Zjazdy co 8 tygodni
• Zatrudnienie od sierpnia 2017

Wymagania

 Doświadczenie zawodowe na danym stanowisku
 Dobra znajomość j. angielskiego

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis