Monter . Mechanik urządzeń dźwigowych

Barona Human Resource Services Sp. z o.o

Szwecja, Malmo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę dla doświadczonych monterów / mechaników urządzeń dźwigowych w Szwecji (Malmo).

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna wymiana części i naprawa urządzeń dźwigowych
  • Pełna odpowiedzialność za naprawy i modernizację oraz telefoniczny kontakt / współpraca z pomocą techniczną
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług poprzez prawidłowe planowanie i organizację pracy (zarządzanie materiałami oraz częściami zamiennymi)
  • Modernizacja drzwi wind, kabli, silników, systemów sterowania,
  • Przestrzeganie przepisów BHP w miejscu pracy
  • Przeprowadzanie testów nowo zainstalowanego sprzętu zgodnie z otrzymaną spcyfikacją

OFERTA: W zamian za doświadczenie i zaangażowanie w pracę oferujemy atrakcyjną pracę w oparciu o szwedzką umowę o pracę oraz mozliwość długofalowej współpracy oraz:

  • Wynagrodzenie brutto miesięcznie 32 000 SEK
  • Szwedzka umowa o pracę: od 6 miesięcy na początku
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • Pierwszy i ostatni bilet lotniczy jest opłacany przez nas (zwrot po 30)
  • Data rozpoczęcia: od zaraz

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z instalacja lub modernizacją wind
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektroniki i mechaniki
  • Znajomośc rys. technicznego
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Motywacja i zaangażowanie w pracę

Prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna