Monter Mechanik samochodowy Holandia

Jakub Wojciechowski - EastGate Recruitment

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

zakres obowiązków:

Montaż i demontaż nadwozi
Naprawa karoserii
Wykonywanie przebudów i nadbudów
Usuwanie wgnieceń, wbijanie, szlifowanie, cięcie, klejenie, nitowanie
wymiana części zużywających się
Wykonywanie lekkich prac spawalniczych

Wymagania:

- doświadczenie
- Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
- prawo jazdy
- język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
· holenderska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie 2 500 Euro netto miesięcznie - na rękę
Pracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanie

Prezentacja firmy

Firma EastGate Recruitment jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive