Monter / Mechanik przenośników taśmowych

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Francja, Lyon, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Francja, Lyon

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Dla naszego klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

Opis stanowiska:

Wykonywanie montażu oraz bieżących napraw przenośników taśmowych przeznaczonych do transportu bagaży na lotnisku.

Wymagania:

Doświadczenie na ww. lub podobnym stanowisku pracy.
Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem.
Przynajmniej podstawowa znajomość języka francuskiego (1 osoba w ekipie).
Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i/lub zwyżki.
Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.
Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
Stawkę godzinową 12,00 €/h brutto oraz dietę wyżywieniową 8,00 €/dzień netto + dodatki.
Bezpłatne zakwaterowanie.;
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.
Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.