Oferta wyróżniona

Monter mechanik maszyn montażowych i testujących

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Montaż maszyn i urządzeń przemysłowych

Wymagania

  • Umiejętność czytania schematów pneumatycznych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętność pracy w zespole
  • Predyspozycje: komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie, systematyka, dyspozycyjność
  • Doświadczenie w branży Automotive mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie: kierunkowe mechaniczne (ZSZ / Technikum)
  • Nie karalność

Wymagania

Warunki pracy:

  • miejsce pracy – Ostrów Wielkopolski, Polska,
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • praca w zespole międzynarodowym (Polska, Niemcy, USA, Chiny, Francja)
  • duże możliwości rozwoju zawodowego w zakresie nowoczesnych technologii w przemyśle.

Firma o międzynarodowym zasięgu zajmująca się konstrukcją i budową automatycznych oraz... półautomatycznych maszyn oraz urządzeń montażowych i testujących głównie dla przemysłu samochodowego, energetycznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna , Praca Automatyka