Monter - Mechanik maszyn i urządzeń

PUR Montage sp z o.o.

Niemcy, zagranica

PUR Montage to agencja pracy specjalizująca się w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników produkcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku niemieckim, naszym pracownikom gwarantujemy pewność zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie, a współpraca z wieloma zakładami produkcyjnymi na terenie Niemiec, pozwala na elastyczne dopasowanie pracy do potrzeb kandydata.

Aktualnie, dla naszego klienta, polskiej firmy zajmującej się realizacją projektów mechanicznych i elektrycznych na terenie Europy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(praca w delegacji na terenie Polski i Europy)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – ustalane indywidualnie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • gwarancje ciągłości kontraktów,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • szkolenia zawodowe,
  • benefity pozapłacowe (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie),
  • możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy (oferujemy pełną pomoc kadrową).

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac monterskich, mechanicznych, ślusarskich zgodnie z otrzymanym projektem,
  • instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn i urządzeń,
  • naprawianie usterek w maszynach lub podzespołach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne: mechaniczne lub pokrewne,
  • przynajmniej rok doświadczenia w zawodzie,
  • znajomość zagadnień z obszaru mechaniki, ślusarstwa, montażu,
  • praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i elektronarzędzi,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

Mile widziane

  • posiadanie uprawnień typu: SCC, VCA, UDT, SEP,
  • posiadanie uprawnień spawalniczych podstawowych lub ponadpodstawowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.