Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

Monter/ mechanik maszyn i urządzeń rolniczych

Holandia, Geldrop, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m.in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Holandia, Geldrop

Rozpoczęcie pracy: od zaraz! Na dlugi czas

Ilość godzin pracy tygodniowo: 40

Opis pracy:

Praca w firmie zajmującej się montażem maszyn i urządzeń rolniczych. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za montaż i regulację maszyn.

Praca z narzędziami takimi jak klucze dynamometryczne i urządzenia podnoszące.

Praca w zespole odpowiedzialnym za postępy na linii produkcyjnej.

Oferujemy:

Stawka 13,10 euro brutto/h + dodatek ADV 5%

Pracę na samodzielnym stanowisku w innowacyjnym środowisku

Dobrą atmosferę w pracy

Pracę na dzienną zmianę

Dodatki za pracę w nadgodzinach (125%/ 150%)

Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika

Wymagania

Znajomość języka angielskiego

Wykształcenie zawodowe

Kilkuletnie doświadczenie w pracy jako mechanik/monter, zwłaszcza samochodów i/lub samochodów ciężarowych i/lub motocykli

Mile widziane doświadczenie w montażu maszyn i urządzeń rolniczych

Znajomość elementów hydrauliki, pneumatyki i elektroniki

Prawo jazdy- mile widziane

Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Uwaga! Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja