Monter-mechanik maszyn budowlanych

Link2europe Praca

Holandia, Tilburg / Oisterwijk, zagranica

Od: Link2europe Praca
Miejsce pracy: Holandia, Tilburg / Oisterwijk

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Szukasz pracy jako mechanik-monter części maszyn? Możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku?

Mamy dla Ciebie pracę w stabilnej, holenderskiej firmie, zajmującej się produkcją wysokiej jakości maszyn i osprzętu: miniładowarek, ładowarek kołowych i teleskopowych na komponentach marki Giant, Kubota i innych.

To pewna i stała praca z możliwością rozwoju na stanowisku:

Mechanik-monter maszyn budowlanych

Miejsce pracy: Tilburg / Oisterwijk, Holandia

Zadania:

Twoim zadaniem będzie montaż części maszyn oraz komponentów hydraulicznych, pneumatycznych i innych.

  • Wykształcenie techniczne i wiedza w zakresie mechaniki, hydrauliki i / lub pneumatyki.
  • Min. rok doświadczenia w pracy w zawodzie mechanik maszyn budowlanych / mechanik samochodowy.
  • Umiejętność pracy na podstawie rysunków i schematów technicznych.
  • Znajomość j. angielskiego i/lub niderlandzkiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Samodzielność i dokładność.
  • Mile widziany własny samochód.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy.
  • Stawka godzinowa: €13,10 € brutto oraz 13,3 % dodatku zmianowego za każdą godzinę (=€14,84€ brutto/h).
  • Dodatkowy płatny urlop (27 dni/rok).
  • Premia 500€ za polecenie pracownika, którzy przepracuje w tym miejscu 3 miesiące
  • Sporadycznie, możliwość nadgodzin i pracy w soboty.
  • Możliwość przejścia na stały kontrakt po roku pracy (decyduje o tym docelowa firma).
  • Tygodniowy system wynagrodzeń.
  • Dobre warunki mieszkaniowe(koszt pokoju jednoosobowego od €100 – €110/tydzień, pokoju dwuosobowego od €70-€80).
  • Ubezpieczenie płatne €24€/tydzień.
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.