Monter mechaniczny

Siedlce, mazowieckie

Dekra Praca Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• montaż mechaniczny elementów wyposażenia pojazdów szynowych

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe/techniczne kierunkowe

• doświadczenie w zawodzie lub na podobnym stanowisku

• znajomość czytania dokumentacji technicznej

• techniczne umiejętności montażowe

• sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

• zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym, produkującej nowoczesne pojazdy szynowe

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez doskonalenie i rozwój kompetencji technicznych (połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką)

• wynagrodzenie obejmujące system premiowy

Wymagania

Wymagania:

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która obecnie działa w ponad 20... krajach, zatrudniając łącznie ponad 17.000 pracowników.
DEKRA Praca Sp. z o.o należy do Dekra Arbeit GmbH z siedzibą w Stuttgarcie – jednego z liderów na międzynarodowym rynku HR posiadając 112 oddziałów działających na terenie Europy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji