Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

MONTER MEBLI

Belgia, zagranica

Ensila Group Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Ensila Group to firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem w branży. W Polsce Grupa realizuje szereg inwestycji w tym innowacyjne budownictwo modułowe. Nasi pracownicy realizują projekty zarówno w Polsce jak i w innych krajach Unii Europejskiej. Zatrudniamy grupę ponad 120 specjalistów z rożnych dziedzin budownictwa: murarzy, hydraulików, płytkarzy, dekarzy, stolarzy oraz pracowników ogólnobudowlanych. Wraz z rozwojem rynku pracy sukcesywnie zwiększamy kadrę.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

  • Skręcanie, montaż mebli

Wymagania:

  • Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność,
  • Własny samochód,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane ekipy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę w stabilnej finansowo firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę na długi okres,
  • Bezpłatne mieszkanie, w pełni wyposażone,
  • Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek,
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą,
  • Zdalną opiekę konsultanta,
  • Ubrania robocze.

Prosimy o wysyłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj" z adnotacją w tytule ”MONTER MEBLI”

i dopiskiem: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Naszym głównym celem jest zatrudnianie najbardziej efektywnych pracowników z branży... budowlanej, ponieważ wiemy jak wielki jest popyt panujący w tej dziedzinie oraz jak szybko rozwijają się nowe trendy architektoniczne. Aby za nimi nadążyć, nasz zespół tworzą młodzi, entuzjastyczni, wykształceni
i doświadczeni ludzie, z którymi praca to sama przyjemność. Nasze motto to „ najwyższa jakość za uczciwą cenę".

Ensila to przede wszystkim zespół wysoko wyspecjalizowanych hydraulików, płytkarzy-glazurników oraz doskonałych tynkarzy i murarzy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Budownictwo , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Inne