Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 11,15 – 12,00 EUR brutto / godzinę + 10,00 EUR diety na dzień
  • zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

  • montaż i wykonywanie mebli zgodnie z rysunkiem technicznym lub projektem
  • szlifowanie mebli
  • prace przygotowawcze
  • obsługa maszyn do produkcji mebli
  • obsługa i konserwacja urządzeń stolarskich
  • zgłaszanie ewentualnych wad mebli

Wymagania:

  • podstawowa znajomość j. niemieckiego – mile widziana
  • doświadczenie w obszarze obsługi maszyn, montażu mebli lub prac ślusarskich

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy