Monter mebli kuchennych - NIEMCY

HR International Sp. z o.o.

Bochum, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Bochum

Aktualnie , docelowo dla naszego klienta, dużej firmy zajmującej się produkcją i montażem mebli kuchennych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER MEBLI KUCHENNYCH (Niemcy, miejscowość BOCHUM)

Oczekiwania:

- WYMAGANE doświadczenie na podobnym stanowisku
- WYMAGANA znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (poziom min A2/B1)
- doświadczenie z narzędziami niezbędnymi do wykonywania prac monterskich
- kultura osobista i przyjazne podejście do klienta
- gotowość do rozpoczęcia zlecenia OD POCZĄTKU LIPCA
- prawo jazdy kategorii B lub C1
- MILE WIDZIANE uprawnienia SEP

Zadania:

- montaż kompleksowy nowych mebli u Klientów firmy, wraz z podłączaniem urządzeń AGD
- załadunek i rozładunek mebli na samochód
- dopasowywanie mebli na miejscu montażu
- współpraca z Pracownikami firmy
- rozliczanie oraz przygotowywanie protokołów odbioru

Oferujemy:

- umowę zlecenie Polską na okres próbny
- możliwość stałej umowy niemieckiej po okresie próbnym
- stawkę od 10,40 EUR/brutto/godz
- BEZPŁATNE zakwaterowanie
- opiekę Polskiego koordynatora przez cały okres trwania współpracy

Kandydatów SPEŁNIAJĄCYCH wymagania podstawowe prosimy o przesłanie CV wraz z zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

INFORMUJEMY ,ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.