P.I.P. INMET Sp. z o.o.

Monter Maszyn

Od: P.I.P. INMET Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mikołów, Katowice, Tychy, Sosnowiec

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • ogólna wiedza techniczna na temat maszyn i urządzeń,
  • podstawowa znajomość urządzeń hydrauliki siłowej, pneumatyki, napędów elektrycznych,
  • umiejętność wykonywania prostych prac ślusarskich,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • praktyka w zawodzie,
  • dokładność, sumienność, samodzielność, odpowiedzialność,
  • ambicja i chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności,
  • zaangażowanie i chęć do pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana umiejętność czytania schematów hydraulicznych, oraz umiejętność serwisowania instalacji pneumatycznych,
  • doświadczenie w pracach spawalniczych będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

  • montaż maszyn i urządzeń zgodnie z powierzoną dokumentacją,
  • uruchomienie i testy,
  • instalacja maszyn i urządzeń u klienta docelowego,
  • wytwarzanie, przygotowywanie i obróbka elementów mechanicznych,
  • obsługa podstawowych narzędzi/elektronarzędzi monterskich.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie działającej i rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą pracę w zgranym kolektywie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Świadczenia socjale ( wczasy pod gruszą)