Monter maszyn / Serwisant

Orienta Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, firmy produkującej maszyny przemysłowe, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Monter maszyn

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za montaż, mechanikę, naprawę powierzonych maszyn i urządzeń
  • Wypełnianie obowiązków zgodnie z harmonogramem produkcyjnym (również zgodnie z wytycznymi projektów)
  • Instalacja, uruchomienie i montowanie maszyn lub podzespołów
  • Obsługa konserwacyjna maszyn, zarówno w kraju, jak i za granicą
  • Wyjazdy służbowe na terenie kraju i za granicą
  • Serwis i naprawa sprzedawanych maszyn.
  • Dbanie o jakość i terminowość wykonywanych usług.
  • Utrzymywanie porządku na magazynie

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy montażu i składaniu maszyn
  • Mile widziana znajomość obsługi frezarki
  • Prawo jazdy
  • Dobra kultura techniczna

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.