Monter lekkich elementów

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Oferta:

  • Umowa o pracę - stabilne zatrudnienie w szwajcarskiej firmie o ugruntowanej pozycji na świecie
  • Stale rozwijany pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, bony świąteczne, miejsce parkingowe, dofinansowanie przejazdów i karty MultiSport, możliwość włączenia się do ubezpieczenia grupowego)
  • Praca w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku i otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22)
  • Sprawność manualna
  • Własny dojazd do miejsca pracy - Nowa Wieś Wrocławska

Zadania:

  • Montaż plastikowych detali (aplikatorów) zgodnie z wymaganiami jakościowymi
  • Praca w pozycji siedzącej/ siedząco-stojącej
  • Możliwość realizacji różnorodnych zadań, inicjowania i wdrażania rozwiązań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy