Monter koryt / tras kablowych - Holandia

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Rotterdam, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Holandii na stanowisku:

Monter koryt / tras kablowych

Miejsce pracy: Rotterdam, Holandia
Nr ref: MKK-NL/0320/IP

Zadania

  • Montaż tras, korytek i kanałów kablowych zgodnie z rysunkiem technicznym

Oferujemy

  • Wynagrodzenie netto : 13.00 EUR / godz
  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Zakwaterowanie darmowe i zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziany własny samochód na wyjazd

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis