Monter konstrukcji stalowych

Wysoka, Łazy, śląskie

Work Express Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy Wysoka, Łazy
Numer ref. : 83/1/KTHRS/IP

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjno-usługowej z branży wyrobów hutniczych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki
- montaż konstrukcji stalowych

Wymagania
- min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Montera konstrukcji stalowych
- praktyczna znajomość rysunku technicznego
- doświadczenie w spawaniu metodą MIG MAG (wymagany certyfikat)
- uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu „0”

Oferujemy
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku
- bogaty pakiet szkoleń oraz możliwość wszechstronnego rozwoju własnych kompetencji
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnątrz firmy

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi,... szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji