Monter konstrukcji stalowych

Donako Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego lub zawodowego,
  • doświadczenia w pracach monterskich – konstrukcje stalowe,
  • umiejętności spawalniczych w zakresie niezbędnym do wykonywania prac montażowych
  • dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • dyspozycyjności – praca zmianowa.

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • dodatkowy pakiet motywacyjny (m.in. ubezpieczenie medyczne, karty multisport, bony świąteczne).

Prezentacja firmy

Donako jest niezaleznym producentem narzedzi i komponentow do produkcji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne