MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

Monter Konstrukcji Stalowych

miejsce pracy: cała Polska

Twoje przyszłe zadania:

  • Montowanie konstrukcji stalowych na budowach
  • Obsługa elektronarzędzi: szlifierki kątowe, proste, wiertarki

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w montażu konstrukcji stalowych
  • Obsługujesz elektronarzędzia: szlifierki kątowe, proste, wiertarki
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji w całej Polsce

Co zyskasz:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premię co miesiąc
  • Wynagrodzenie zawsze na czas, wypłacane do 10-tego dnia miesiąca
  • Prywatną opiekę medyczną w MEDICOVER dla Ciebie i Rodziny
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia w PZU
  • Paczki dla dzieci na Boże Narodzenie
  • Dodatkową premię na Boże Narodzenie
  • Kartę Multisport
  • Atrakcyjny system naliczania nadgodzin
  • W okresie zimowym dofinansowany posiłek
  • Płatne delegacje
  • Zakwaterowanie w przypadku delegacji
  • Dla brygad przewidziane są busy służbowe
  • Nawet 700 zł brutto, za polecenie kandydata do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.