Monter konstrukcji stalowych

ABM Global Sp. z o.o. Sp.K.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis

Od ponad 20 lat nieprzerwanie jesteśmy jedną z najlepszych polskich firm, specjalizującą się w rekrutacji najwyższej klasy specjalistów technicznych. Współpracujemy z wieloma renomowanymi niemieckimi przedsiębiorstwami z branży produkcji konstrukcji stalowych. Jako pracodawca zapewniamy naszym pracownikom stabilizacje zawodową i maksymalną możliwość spędzania czasu z rodziną.

Obecnie poszukujemy monterów konstrukcji stalowych do prac warsztatowych, polegających na składaniu konstrukcji halowych, lub konstrukcji rolniczych. Wszystkie pracę planowane są w systemie 1 zmianowym, z możliwością pracy nawet do 220 godzin w miesiącu.

Start prac: od 01.06 / od 07.06

Lokalizacja: Niemcy północno-zachodnie

Język niemiecki nie wymagany!

Oferujemy:

  • zarobki w przedziale od 11,00€ do 13,00 € na rękę
  • praca standardowo od ok.190 do 220 godzin w miesiącu
  • polska umowę o pracę na pełen etat (składki na ZUS od 6,000zł!)
  • tylko w pełni legalne zatrudnienie (ubezpieczenia, meldunki itp)
  • darmowe mieszkanie z internetem i pokoje jednoosobowe
  • od 1 km do 6km z mieszkania do pracy
  • dopłaty 0,20€ / km dla osób z własnym autem
  • 50,00€ dopłaty za dojazd z Polski do Niemiec
  • indywidualnie ustalane powroty do Polski - np. 5/6 tygodni / 1 tydzień
  • 450,00€ premii obecnościowej po 9 miesiącach
  • zaliczki dla nowych pracowników już po 5 dniach pracy
  • możliwość uzyskania niemieckiego zasiłku na dzieci (ok 200,00€ / dziecko)

Wymagania

  • - udokumentowane doświadczenie w składaniu konstrukcji stalowych min. 2 lata
  • - umiejętność samodzielnej pracy z rysunkiem złożeniowym
  • - umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • - umiejętność szczepiania elementów konstrukcji stalowych
  • - gotowość do podjęcia zatrudnienia w ciągu 1 - 2 tygodni
  • - doświadczenie w pracy za granicą (mile widziane)
  • - własny samochód (pozwala nam zaoferować lepiej płatne stanowiska!)

Prezentacja firmy

Nieprzerwanie od 20 lat jesteśmy jedną z najlepszych polskich firm, spec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
16 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji