Opis stanowiska pracy

Prace montażowe i spawalnicze konstrukcji stalowych na budowach hydrotechnicznych oraz prefabrykacja konstrukcji na terenie firmy.

Wymagania

doświadczenie w pracy na wymienionym stanowisku
brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
mile widziane uprawnienia min. podstawowe do spawania metodą 111 i 136

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się budownictwem wodnym ,tj.; <br/>- budowle hydrotechnicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
20PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne