Opis stanowiska pracy

  • montaż podstawowych elementów dachowych wykonanych ze stali (dźwigary, płatwie, wiązary kratowe itp.)
  • montaż prefabrykowanych elementów konstrukcyjnych pod budowę hal, budynków przemysłowych
  • praca polegająca na samym skręcaniu/łączeniu (nie wymagana umiejętność spawania czy docinania)
  • praca na wysokości - praca na zwyżkach

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową adekwatną do posiadanego doświadczenia
  • dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
  • premię na zakończenie kontraktu
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • doświadczenie przy montażu konstrukcji stalowych min. 5 lat
  • dokładność w wykonywanej pracy
  • brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na zwyżkach i rusztowaniach
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka francuskiego
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia na obsługę podnośników koszowych

Prezentacja firmy

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna