Monter konstrukcji stalowych - zatrudnienie bezpośrednie u klienta

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250)
Zatrudnienie bezpośrednio przez klienta na umowę francuską - wyjazdy międzynarodowe
Monter konstrukcji stalowych (Francja )

Co zyskujesz pracując na warunkach i umowie francuskiej?
 Zapewnione zakwaterowanie + ciepły posiłek w każdy dzień roboczy
 Pracujesz od pon. do pt. w godzinach 7h-12h/ 13h-17h (godzinna przerwa na ciepły posiłek)
 Gwarancja 35 godzin w każdym tygodniu pracy z możliwością nadgodzin (dodatkowo płatne)
 Możliwość zaliczki już po 1 tygodniu pracy !
 Dodatki do wynagrodzenia w postaci premii, diety za delegacje oraz opłacony hotel
 Zapewniamy również zwrot kosztów za transport
 Oszczędzaj razem z firmą – program oszczędnościowy dla pracowników

Czego będzie od Ciebie oczekiwać Twój przyszły pracodawca?
 Montaż konstrukcji metalowych oraz przeszkleń
 Wykonywanie, modyfikowanie i regulowanie całości lub części konstrukcji w miejscu instalacji
 Praca na różnych materiałach: metale żelazne (żeliwo, stal itp.), metale nieżelazne, stal nierdzewna, aluminium i jego stopy

Jakie warunki musisz spełnić aby otrzymać propozycję współpracy?
 Minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie
 Podstawy języka angielskiego bądź francuskiego
 Mile widziane certyfikaty bądź szkolenia potwierdzające Twoje kwalifikacje zawodowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji