monter konstrukcji stalowych - spawacz

Mafa Montageservice

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy: monter konstrukcji stalowych - spawacz
Praca na terenie Niemiec
znajomość j. niemieckiego mile widziana
Miejsce pracy: elektrownie, cementownie, itp.

Obowiązki:

remonty młynów węglowych ,pieców, taśmociągów, systemów wentylacyjnych, wymiana filtrów.

Wymagania:

  • doświadczenie w wykonywaniu prac remontowych,
  • posługiwanie się wiertarką, szlifierką kątową, mile widziane cięcie blach palnikiem
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, zwyżki, suwnice

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie oraz dojazd do pracy na koszt firmy
  • Wynagrodzenie 10 €/ godz. netto.
  • Odzież robocza, sprzęt roboczy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prezentacja firmy

<br/>Firma Mafa Montageservice specjalizuje się w usługach spawal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie