Monter konstrukcji stalowych - spawacz

Rubb Polska Sp. z o. o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko montera konstrukcji stalowych - spawacza. Do jego obowiązków należeć będzie:
• montaż konstrukcji stalowych
• składanie konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego
• obróbka elementów, m. in spawanie (MIG/MAG)

Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę po krótkim okresie próbnym. Umożliwiamy doskonalenia umiejętności oraz zdobycie nowych uprawnień. Ponieważ tworzymy zgrany zespół, praca przebiega w miłej atmosferze.

Wymagania

Chętnie nawiążemy współpracę z osobą posiadającą wykształcenie techniczne i doświadczenie na podobnym stanowisku, z umiejętnością czytania rysunków technicznych i dokumentacji technicznej oraz uprawnieniami spawalniczymi. Ważne, aby kandydat posiadał prawo jazdy kategorii B i brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach.
Zależy nam na osobie umiejącej pracować w zespole, sumiennej i odpowiedzialnej. Cenimy sobie fachowe podejście do pracy.
Ważne: jest to praca wyjazdowa. Termin rozpoczęcia pracy: połowa grudnia.

Prezentacja firmy

RUBB Polska to filia jednego z największych producentów ocieplanych hal ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria