MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH SILOSÓW, URZĄDZEŃ ORAZ TECHNOLOGII

Building Silos

zagranica, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

-prace przy montażu konstrukcji stalowych silosów oraz urządzeń transportujących związanych z działalnością naszej firmy.

- oferujemy pracę na terenie krajów UE.

Zapewniamy:
- umowa na czas nieokreślony w pełnym wymiarze pracy
- ubezpieczenie zdrowotne, chorobowe, społeczne
- ubezpieczenie dodatkowe grupowe Warta (wariant najwyższy)
- szkolenia BHP
- badania wysokościowe powyżej 3m
- dojazd do pracy,
- zakwaterowanie w hotelu lub domu jednorodzinnym
- pełne codzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację) lub dietę w euro
- zarobki na rękę to minimum 8 euro na start - miesięczny okres próbny i po nim podwyżka stawki godzinowej.
- zjazdy do polski co miesiąc (w sytuacjach pilnych nie ma problemu z wcześniejszym zjazdem) - system pracy 4/1

Wymagania
-prace przy montażu konstrukcji stalowych silosów oraz urządzeń związanych z działalnością naszej firmy
-umiejętność czytania rysunku technicznego
-kompleksowa obsługa elektronarzędzi
-chęć i motywacja do pracy
-wysoka sprawność fizyczna i manualna
-brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
-spostrzegawczość
- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
- znajomość języka angielskiego mile widziana
- znajomość podstaw spawania mile widziana
- prawo jazdy kategorii "B" mile widziana

Wymagania

Wymagania

Prezentacja firmy

O firmie:<br/>Firma działa na rynku europejskim kilka lat i prężn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna