MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH ( N i e m c y )

Stal-Krak Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Stal-Krak Sp. z o.o. Stal-Krak Sp. z o.o. Stal-Krak Sp. z o.o. Stal-Krak Sp. z o.o.
Stal-Krak istnieje na rynku konstrukcji stalowych od 2005 roku z siedzibą w Krakowie. Obecnie spółka zatrudnia około 200 osób na umowę o pracę w kraju i za granicą. Posiadamy zagraniczny oddział firmy w Niemczech, gdzie świadczymy usługi spawalnicze, elektryczne oraz wykonanie instalacji sanitarnych. Specjalizujemy się w prefabrykacji i montażu zbrojenia dla budynków mieszkalnych i przemysłowych. Ponadto oferujemy wykonanie oraz montaż stali zbrojeniowej w postaci koszy dla pali oraz ścian szczelinowych.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:

  • pracę od zaraz i bez konieczności znajomości języka niemieckiego ( polska załoga, polski brygadzista)
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • zarobki w euro 2400€-3000€ netto/m-c
  • terminową wypłatę
  • na koszt pracodawcy-badania lekarskie, szkolenie BHP, ubranie robocze

Pracownicy otrzymują dodatkowo bezpłatnie:

  • zakwaterowanie-dobre warunki mieszkaniowe - wyposażona kuchnia i łazienka, środki czystości
  • zameldowanie
  • transport-dojazd na kontrakt i z kontraktu, przejazdy pomiędzy kwaterą a miejscem pracy
  • opiekę polsko i niemieckojęzyczną w szerokim zakresie-urzędy, lekarze

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowanie surowców do montażu
  • szlifowanie, obróbka metali
  • sczepianie
  • cięcie blach palnikiem
  • transport przygotowanych elementów do miejsca montażu
  • montaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu ślusarz, ślusarz-spawacz, monter konstrukcji
  • znajomość rysunku technicznego i sprzętu pomiarowego
  • znajomość elementów konstrukcji stalowych oraz formy ich łączenia
  • umiejętność sczepiania
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność spawania metoda MAG

Oczekiwania:

  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • sumienność i obowiązkowość
  • dokładność
  • dobra kondycja fizyczna
  • dobra kondycja wzrokowo-ruchowa

Informacje dodatkowe:

  • podatek dochodowy płatny w Niemczech-możliwość zwrotu w rozliczeniu rocznym
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne płacone w Polsce
  • możliwość ubiegania się o świadczenia rodzinne na dzieci-KINDERGELD
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU

Jesteś zainteresowany ?  Kliknij okienko SZYBKIE APLIKOWANIE  i  podaj  swój numer  telefonu oraz adres  e-mail .

Skontaktujemy się z każdym kandydatem.

Nie zwlekaj  –  aplikuj do nas!  Aplikuj już dziś!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".