Monter konstrukcji stalowych (m/k/i) na delegacjach

Bruni Polke Zeitarbeit Nord GmbH

Niemcy, zagranica

Bruni Polke Zeitarbeit Nord GmbH Bruni Polke Zeitarbeit Nord GmbH Bruni Polke Zeitarbeit Nord GmbH Bruni Polke Zeitarbeit Nord GmbH Bruni Polke Zeitarbeit Nord GmbH
BRUNI POLKE Zeitarbeit od 25 lat zajmuje się pośrednictwem pracy zatrudniając ponad 600 pracowników. Oferujemy wiele ofert pracy w różnych branżach - zawsze na najlepszych warunkach, z pełnym świadczeniem socjalnym i możliwością rozwoju kariery zawodowej.

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • montaż konstrukcji stalowych i komponentów budowlanych wg planu
  • ogólne prace budowlane i związane z obróbką metalu

Profil pracownika:

  • wykształcenie kierunkowe związane z przemysłem metalowym lub pokrewne (k/m/i)
  • mile widziane pierwsze doświadczenie
  • chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy z podnośnikiem hydraulicznym
  • sprawność fizyczna, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy na wyjazdach, rzetelność
  • min. podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy i samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne, także ponadtaryfowe wynagrodzenie, proszę zapytac o ofertę indywidualną,
  • wynagrodzenie  podstawowe wg taryfy niemieckiej iGZ/DGB- zarobki od 10,95€ do 12,52€ brutto/h w zależnosci od doświadczenia; (od 01.04.19 zarobki od 11,33€ do 12,89€ brutto/h)
  • dieta za każdy dzień pracujący między 40,00 € a 60,00 €
  • Weihnachtsgeld
  • możliwość przejęcia i podjęcia pracy bezpośrednio u klienta
  • umowa o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą
  • 24 -30 dni urlopu w roku (w zależności od miejsca i zakładu pracy)
  • dobra atmosfera pracy
  • premie za akcje "Pracownik rekrutuje Pracownika"
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego