Opis stanowiska pracy

**SPOTKANIA REKRUTACYJNE ODBYWAJĄ SIĘ W KRAKOWIE**

* * PRACUJEMY W RÓŻNYCH KRAJACH * *

RÓWNIEŻ OSOBY BEZ DOŚWIADCZENIA

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Oczekiwania:

*doświadczenie w branży mechanicznej, technicznej lub budowlanej

*chęć i gotowość do pracy za granicą (KRAJE UNII EUROPEJSKIEJ),

*umiejętności manualne,

Zakres obowiązków:

*montaż elementów konstrukcji linii sortowania, przemysłowej, produkcyjnej pod okiem doświadczonych współpracowników,

*współpraca z innymi członkami zespołu,

Oferujemy:

*długofalową współpracę,

*umowę o pracę,

*powroty do Polski na tydzień przerwy co 6 tygodni,

*bezpłatny transport oraz zakwaterowanie

*odzież robocza oraz narzędzia,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z adnotacją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prezentacja firmy

Real Construct Sp. z o.o

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
45PLN - 55PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna