Monter konstrukcji stalowych Kraj Loary, Wandea- Francja

EuropaJOB Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJob Sp. z o.o. posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455 poszukuje osób na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych

Lokalizacja pracy: Kraj Loary, Wandea, Francja
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

- praca całoroczna przy nowych halach dla przemysłu rolniczego „Agricole” (ściany + pokrycie dachowe z blach stalowych falistych)

Wymagania

- doświadczenie w pracy jako monter
- uprawnienia na zwyżki teleskopowe
- znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego/czytanie planów

Mile widziane prawo jazdy kat. B i znajomość języka francuskiego.
Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową na pełny etat
- wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej + dodatków
- nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej (praca do 46h/tydzień)
- zorganizowane zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
- zorganizowane wyżywienie 2x dziennie od poniedziałku do piątku (wymagany tzw. pass sanitaire)
- samochód służbowy i odzież roboczą zapewnioną przez pracodawcę
- zwrot kosztów badań lekarskich
- stały kontakt z polskim koordynatorem i rekruterem również po rozpoczęciu zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule wiadomości, , Monter paneli fotowoltaicznych ”

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna