Monter konstrukcji stalowych i rurociągów

AVE Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w pracy jako monter konstrukcji stalowych ze znajomością rysunku technicznego

  • Praca obejmuje wszelkie prace monterskie (montaż, składanie, szczepianie, prefabrykacja, szlifowanie, ciecie palnikiem etc).
  • Praca na hali

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Polską umowę o pracę,
  • Regularne zjazdy do Polski,
  • Darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy,
  • Opiekę polskiego koordynatora na miejscu,
  • Odzież roboczą.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy (warunek konieczny),
  • Dobra znajomość rys. technicznego, izomerycznego
  • Uprawnienia spawalnicze 135 będą dodatkowym atutem,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

AVE to firma, która specjalizuje się w branży metalurgicznej, rea... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji