Monter konstrukcji stalowych - Goleniów

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Goleniów, zachodniopomorskie

Od: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Goleniów

Zakres obowiązków:

Prace monterskie wg rysunku technicznego przy składaniu dźwigów. Przycinanie i dopasowywanie części dźwigów.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie – 35 zł brutto / godzinę,

• pracę w duńskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• praca od 22.01.2018r w goleniowskim parku przemysłowym,

• pierwesze 3-4 tygodnie zatrudnienia przez agencję pracy z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u klienta po tym okresie.

Oczekujemy:

• udokumentowanego doświadczenia zawodowego na powyższym stanowisku – minimum 3 lata.

• umiejętności pracy w oparciu o rysunek techniczny,

• gotowość do rozpoczęcia pracy od 22.01.2018 r..

Wymagane dokumenty:

• CV,

• Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy , referencje itp..