Monter konstrukcji stalowych - Dania

SilverBack Polska Sp. z o. o.

Dania, zagranica

Workplace: Dania

SilverBack jest wiodącą firmą działającą w obszarze pozyskiwania i dostarczania wyspecjalizowanej kadry budowlanej na potrzeby rynku Skandynawskiego, pracującą przy realizacji największych projektów w regionie.

SilverBack pilnie poszukuje doświadczonych monterów konstrukcji stalowych do współpracy przy jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych projektów budowlanych, które obecnie realizowane są na terenie Danii.

Kandydaci musza wyróżniać się doświadczeniem w pracy przy montażu konstrukcji stalowych zdobytym zarówno w Polsce jak i w innych krajach europejskich.

Poszukujemy osób zainteresowanych długoterminową współpracą.

Praca od zaraz.

Dostępne są również pozycje majstra oraz team lidera.

Projekt jest realizowany z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, dlatego kandydaci powinni wykazać się umiejętnością pracy zespołowej w poszanowaniu zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Opis stanowiska:

  • praca w małych zespołach pod nadzorem majstra lub team lidera przy montażu różnych typów elementów stalowych oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa;
  • przygotowywanie do montażu oraz montaż elementów stalowych w ścisłej współpracy z innymi członkami zespołu;
  • organizacja stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i ochrony ppoż.;
  • bieżąca kontrola jakości wykonanego montażu;
  • przygotowanie oraz kontrola faktycznego stanu narzędzi oraz sprzętu do wykonania konstrukcji;
  • uczestniczenie w spotkaniach i szkoleniach z zakresu zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy;

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w zawodzie;
  • umiejętność czytania schematów konstrukcji stalowych;
  • doświadczenie w obsłudze podestów ruchomych (zwyżki) z zachowaniem zasad bezpieczeństwa;
  • doświadczenie zdobyte w pracy w innych państwach europejskich takich jak Niemcy, Wielka Brytania, kraje Skandynawskie, Holandia, Francja czy Belgia będą dodatkowym atutem;

Dodatkowym atutem będą również:

  • znajomość języka angielskiego- nie jest warunkiem koniecznym;
  • posiadanie certyfikatu/ zaświadczenia o odbyciu szkolenia z zakresu bezpieczeństwa w miejscu pracy VCA, SCC, CSCS, Safepass lub inny odpowiednik. W przypadku braku takiego certyfikatu zapewniamy odpowiedni trening;
  • posiadanie certyfikatów IPAF 3a,3b MEWP lub uprawnienia na podesty ruchome (zwyżki) wydawane przez UDT. W przypadku braku takiego certyfikatu również zapewniamy odpowiedni trening;

Oferujemy:

  • zatrudnianie w oparciu o umowę o prace, przez dobrze znana Duńska firmę;
  • zatrudnienie w pełnym systemie duńskim, ze wszystkimi świadczeniami;
  • zapewniamy zakwaterowanie oraz transport, w tym transport na terenie Danii;
  • praca w systemie rotacyjnym z regularnymi zjazdami do Polski;
  • atrakcyjne skandynawskie zarobki;
  • okazja pracy na jednym z najbardziej znanych i prestiżowych projektów w Europie;

Please apply with the button below.
We inform, we will contact only selected candidates.