Monter konstrukcji stalowych (budowa)

PowerJobs Sp. z o.o.

Franche Comte, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • praca na budowie przy montażu konstrukcji stalowych(hale, magazyny itp.)

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie pracy jako monter

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019
  •  umowa o pracę
  • wynagrodzenie około 1800 euro netto/152 godziny tj. około 11,84 euro netto/godz.
  •  dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc
  •  możliwość pracy w nadgodzinach
  •  szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2200-2500 euro netto/miesiąc
  •  zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach pracy
  •  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  •  zapewnione i opłacone zakwaterowanie
  • zapewniona odzież robocza

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie