monter konstrukcji stalowej Zgierz

Biznes Partner Sp. z o.o.

Zgierz, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O.
wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 dla swojego klienta poszukuje na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWEJ

Miejsce pracy: Zgierz

OPIS STANOWISKA
1.Czynności związane z wykonaniem konstrukcji stalowych na podstawie dokumentacji technicznej i warsztatowej
2.Praca na podstawie rysunku technicznego.
3.Montaż konstrukcji stalowych.
4.Przygotowywanie konstrukcji do dalszych etapów obróbki.
5.Praca na hali.
6.Zachowanie zasad BHP

OFERUJEMY:
1.Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
2.Możliwość zdobywania nowych doświadczeń
3.Umowę o pracę tymczasową z możliwości przejścia na umowę z klientem
4.Stawkę godzinową
5.1 lub 2 zmianowy system pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie
6.Terminowe wypłaty wynagrodzeń
7.Dodatki za nadgodziny

Wymagania

1.ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO
2.ZNAJOMOŚĆ ZASAD MONTAŻU MECHANICZNEGO MASZYN I URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH
3.Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
4.Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
5.Sumienność, samodzielność i dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne