Monter konstrukcji, maszyn i regałów

NordLogSys Sp. z o.o.

Polska i Europa, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma NordLogSys Sp. z o.o. jest dostawcą specjalistycznego wyposażenia do składowania i transportu dla magazynów i zakładów produkcyjnych.

W związku z rozwojem i rozbudową zakresu usług, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wyjazdy do prac montażowych u klientów za granicą i na terenie kraju.
  • Instalacje i uruchomienia nowych urządzeń dostarczanych do klientów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (elektrotechnika, mechanika, elektronika).
  • Doświadczenie w montażu i demontażu elementów konstrukcji stalowych, urządzeń i maszyn.
  • Umiejętność pracy z narzędziami i elektronarzędziami.
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, dokładność, samodzielność.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej będzie atutem.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie atutem.
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji z klientami i współpracownikami.
  • Dyspozycyjność i gotowość do kilkutygodniowych wyjazdów.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe + możliwe dodatki za wyniki pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwości doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Firma NordLogSys Sp. z o.o. jest dostawcą specjalistycznego wyposażenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne