MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Monter Konstrukcji Aluminiowych

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie elementów w siedzibie firmy na produkcji,
Montaż na wysokości do max 15 metrów wraz z pracownikami z firmy - na rusztowaniach z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa,

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

-stawka 12,50-13,50 Euro
-umowę o pracę,
-bezpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy,
-dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,
-możliwość otrzymania zaliczki,
-dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,
-klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,
-możliwość długoterminowej współpracy,
-opiekę ze strony biura polskiego,
-świadczenia Kindergeld,

Wymagane:
- Doświadczenie 3-5 lat w obróbce metalu, metalowych fasad oraz dachów metalowych,
- Wykształcenie związane z obróbką metalu lub podobne,
- Auto gotowe do wyjazdu,
- Znajomość języka niemieckiego u 1 osoby w teamie, umożliwiająca komunikacje na budowie - mile widziani Koledzy,