Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy, szukamy pracowników na stanowiska Monter-konstrukcje stalowe. Potrzebujemy osób pełnych energii, zorientowanych na cel i rozwój.

Wiedza i doświadczenie są dla nas ważne, ale istotne są również kompetencje naszych pracowników.

Zadania na stanowisku:

·        Wykonywanie prac monterskich w celu przygotowania elementów konstrukcji do spawania oraz oczyszczania konstrukcji po spawaniu

·        Montowanie konstrukcji stalowych oraz aluminiowych

·        Szlifowanie, wiercenie, cięcie, gięcie elementów stalowych, blach i kątowników.

·        Przestrzeganie technologii produkcji, zgodność wykonywanych czynności pracowniczych z dokumentacją odniesienia

·        Sygnalizowanie przełożonym wszystkich usterek I nieprawidłowości zaistniałych w procesie produkcji

Zapewniamy:

· Zatrudnienie w ramach umowy o prace w pełnym wymiarze godzin

· Perspektywy podnoszenia kwalifikacji zawodowych

· Samodzielność na stanowisku pracy

· Płaską strukturę organizacyjną

· Miłą atmosferę pracy

Wymagania

· Doświadczenie w pracy z konstrukcjami stalowymi lub rurociągami min. 0,5 roku

· Umiejętność pracy w zespole kilkuosobowym

· Umiejętność czytania rysunku technicznego

· Dobra organizacja pracy

· Wysoka kultura osobista

· Zdolność adaptacji do dynamicznego środowiska pracy

Prezentacja firmy

Witamy w Firmie. Naszej firmie, w której największą siłą są ludzie. <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
19PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji