Monter - konserwator 14,00 euro/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Bilzen, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Bilzen

ZADANIA:

  • drobne naprawy narzędzi budowlanych
  • dbanie o czystość oraz dobry stan narzędzi
  • montowanie wyposażenia samochodów transportowych
  • inne prace zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność wykonywania drobnych napraw elektrycznych
  • znajomość podstaw pneumatyki
  • mile widziana doświadczenie przy naprawie sprzętów typu: kosiarki, wózki widłowe, itp.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 12,50 - 14,00 euro brutto za godzinę (ustalane indywidualnie w zależności od posiadanego doświadczenia)
  • benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii oraz zorganizowanie zakwaterowania

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Angelika Selwuch
Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 506 561 723, +48 504 862 601
a.selwuch@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy