ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter komponentów

Miejsce pracy: Lublin, Świdnik, Łęczna, Kraśnik, Piaski

Miejsce pracy: Lublin

Oferta:

  • Praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lubelskim
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie od 3900 zł brutto
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie prosperującej firmie
  • Zapewniamy szkolenie wdrożeniowe
  • Wolne weekendy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Możliwość otrzymania dodatkowej premii kwartalnej

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Mile widziana ogólna wiedza techniczna
  • Chęci do pracy zmianowej
  • Dyspozycyjność do pracy od pon.-pt.

Zadania:

  • Otworowanie i szlifowanie detali
  • Przycinanie tworzyw
  • Układanie warstw materiałowych
  • Oklejanie wyrobów
  • Pomoc w procesach produkcyjnych
  • Wymiarowanie detali
  • Kontrola jakości wyrobów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials