Monter komponentów prototypowych/ małoseryjnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Miejsce pracy: Podłęże

Oferta:

  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Ciekawe projekty
  • Możliwość rozwoju
  • Praca na jedną zmianę (7.00 - 15.00)
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej (Medicover), karty MultiSport, ubezpieczenia grupowego PZU oraz atrakcyjnych rabatów w wielu miejscach - szkołach językowych, centrach rozrywki, punktach gastronomicznych w ramach platformy My Benefits

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach ślusarskich/ montażowych
  • Ukończona szkoła zawodowa lub średnia techniczna
  • Mile widziane doświadczenie w automatyce/ elektronice
  • Brak przeciwwskazań do sporadycznych wyjazdów serwisowych
  • Szybkość uczenia się, elastyczność, chęć rozwijania swoich umiejętności
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dokładność, sumienność

Zadania:

  • Montaż wyrobów gotowych produkowanych seryjnie
  • Budowa prototypowych produktów
  • Serwis u Klienta

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials