Monter klimatyzacji-wentylacji /pomocnik montera /do przyuczenia

Slim Tech

71-751 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma poszukuje montera samodzielnego ,pomocnika lub chętnego do nauki przy instalacjach klimatyzacji i i wentylacji.
Praca na terenie Szczecina i okolic.
Proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma świaczy usługi w zakresie instalacji elektrycznych oraz klm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie