Monter klimatyzacji i urządzeń chłodniczych (1800€, Dieburg, Niemcy)

Zeitmann

Dieburg, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Dieburg

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Monter klimatyzacji i urządzeń chłodniczych (1800€, Dieburg)
(Niemcy)

Obowiązki:

  • praca na terenie dużych zakładów przemysłowych, prywatnych firm oraz sklepów

  • montaż wentylacji i klimatyzacji
  • podłączanie lad chłodniczych, lodówek i chłodni przemysłowych

  • konserwacja urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie przy montażu wentylacji, klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych
  • czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód (1 na ekipę)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 1800€ netto/160 h pracy (przy I klasie podatkowej)
  • w pełni opłacone mieszkanie
  • brak "Zeitkonta" - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • możliwość pobierania zaliczek
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • dobre warunki mieszkaniowe
  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • ubezpieczenie
  • możliwość uzgodnienia terminu zjazdu do Polski
  • długoterminowe zatrudnienie
  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • nigdy nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy

Wyślij do nas swoje CV z aktualnym zdjęciem, a my skontaktujemy się z Tobą.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem tel. 12 661 64 00.

Chcesz jako pierwszy wiedzieć o najnowszych ofertach pracy? Polub naszą stronę na Facebooku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.