Monter kanalizacji, serwisant

Armadas B.V. i.o.

5521DA EERSEL, zagranica

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: 5521DA EERSEL

Opis firmy:

Dla naszego klienta firmy zajmującej sie w szerokim aspekcie tematami z zakresu funkcjonowania systemow kanalizacji na obiektach mieszkalnych oraz przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko: monter kanlaizacji, serwisant.

Zakres obowiązków:

• obsluga specjalistycznych urządzeń

• przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji

• uszczelnianie połączeń między rurami

• przeprowadzanie konserwacji instalacji wodociągowo-kanalizacyjnych

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO

• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii

• zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe

• ubezpieczenie zdrowotne

• opiekę polskojęzycznych koordynatorów

• przyjazną atmosferę w pracy

• możliwości rozwoju i awansu

• bezpłatny kurs języka holenderskiego

Wymagania:

  • dokładność i precyzja
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie, sumienność oraz poczucie odpowiedzialności
  • motywacja do pracy
  • komunikatywna znajomość języka holenderskiego
  • wyksztalcenie techniczne będzie dodatkowym atutem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy