Monter kadłubów okrętowych

Naviretech Spółka z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Naviretech powstał w 2013 roku. Tworzą go specjaliści z bogatym, wieloletnim doświadczeniem nabytym w Polsce i za granicą. Głównym przedmiotem naszej działalności są budowy i remonty statków lub innych konstrukcji offshore lub lądowych.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • monterów kadłubów okrętowych
  • prefabrykacja
  • budowa sekcji
  • montaż bloków
  • montaż kadłuba
  • budowa i montaż stalowego lub aluminiowego wyposażenia pokładowego

Wymagania:

  • minimum 3 letni staż pracy w zawodzie monter kadłubowy
  • uprawnienia do pracy palnikiem acetylenowo-tlenowym
  • podstawowe uprawnienia do sczepiania elektrycznego

Oferujemy:

  • zawieramy umowy o pracę
  • kierujemy na badania lekarskie
  • oferujemy dodatkowe grupowe ubezpieczenia
  • po okresie próbnym oferujemy możliwość pracy za granicą
  • organizujemy szkolenia na dodatkowe uprawnienia i doskonalenie zawodowe
Najcenniejszym kapitałem
są dla nas pracownicy

Kariera
w Naviretech?