Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/10/2018.

Monter kadłubów okrętowych / rurociągów

Gdynia, pomorskie

Estom

Opis stanowiska pracy

Firma Estom poszukuje monterów kadłubów okrętowych/ rurociągów do pracy w Holandii. Dlatego po raz kolejny będziemy przeprowadzali testy (próbki pracy) weryfikujące umiejętności monterskie.

Próbki odbędą się 26.04.2018 w Szczecinie

- umowa o pracę na warunkach holenderskich

- dojazd do pracy i zakwaterowanie pokrywa pracodawca

- koszt pierwszego dojazdu do Holandii pokrywany przez pracodawcę

- wynagrodzenie tygodniowe

Wymagania

- wymagane doświadczenie stoczniowe
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym - wymóg konieczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres mailowy w tytule wpisując: próbki pracy.

Agencja Pośrednictwa Pracy rekrutująca pracowników do pracy w Holandii i w Polsce od 2011... roku.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
50,00 zł - 60,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne