ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter/ka

Miejsce pracy: Cieszyn

Zadania:

  • Montaż urządzeń elektrycznych i energetycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu urządzeń
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia
  • Możliwość zdobycia świadectwa kwalifikacyjnego URE typu G-1E (urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV)
  • Pracę w dogodnej lokalizacji
  • Dostęp do platformy ManpowerGroup Premium: możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU, dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka Medicover i wiele innych korzystnych zniżek

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials