MONTER/KA ZŁĄCZEK - 15zł brutto/h

Adecco Poland Sp. z o.o.

Siechnice, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Siechnice

Zadania:

  • montowanie złączek z powierzonych materiałów,
  • montaż i demontaż elementów,
  • pakowanie towaru,
  • kontrola jakości,
  • drobne prace pomocnicze.

Wymagania:

  • doświadczenie na produkcji-mile widziane,
  • dobre zdolności manualne,
  • solidność, dokładność, samodzielność,
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • Pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Wynagrodzenie 15 zł brutto/h
  • Organizowany bezpłatny dojazd z terenu Wrocławia,
  • kartę sportową i opiekę medyczną.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj i poleć nas swoim znajomym!

Numer referencyjny: MZ/01/2018/WRC/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.